Építésvezető állás

Cégünk az Universal Solutions Zrt. stabil pénzügyi háttérrel, multinacionális partnerkörrel 2010 óta működő magánvállalkozás, a francia Plasteurop cég képviselőjeként a tisztatéri kivitelezés egyik meghatározó hazai szereplője. Jelentkezzen hozzánk építésvezető munkakörre.

Építésvezetőként az alábbi feladatokra számíthat:

  • A kivitelezési tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív és projekt irányítási munkák elvégzése, mely az alábbi főbb tevékenységeket tartalmazza:
  • A projekthez kapcsolódó tervdokumentációk, rajzok, levelezések feldolgozása.
  • Műszaki követelményeknek történő megfelelés ellenőrzése és biztosítása, ,
  • Megbeszélések, egyeztetések szervezése, lebonyolítása.
  • Projektek során felmerülő műszaki problémák kezelése, helyszíni vezetés biztosítása
  • Kapcsolattartás alvállalkozók/társvállalkozók helyszíni képviselőivel, a megrendelő műszaki ellenőrével
  • Építési napló vezetése
  • Jelentések, kimutatások készítése.
  • Projektzáró dokumentációk elkészítése.

Az építésvezető álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (építész technikus, magasépítés)
  • 2 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (építőmérnök, épületgépész mérnök)

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Időszakos külföldi munkavégzés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a gyula.papp@universol.hu e-mail címen vagy lépjünk kapcsolatba alábbi elérhetőségeinken.

Universal Solutions Zrt.